Pražské společenství Kristovo
Skip Navigation Links
Kdo jsme
V co věříme
Kázání
Akce
Napsali o nás
Co jsme zažili
English
Kdo jsme

Pražské společenství Kristovo je součástí hnutí Mezinárodní církve Kristovy (International Churches of Christ - ICOC). Jako sbor jsme vznikli v roce 1996, kdy do Prahy přijela skupina dvanácti křesťanů odhodlaných šířit evangelium a tak pomoci více lidem poznat Krista a stát se součástí jeho církve.

Navzájem se povoláváme k lásce k Bohu, ke vzájemné lásce a k živé víře. Jsme rozhodnuti žít své životy ve shodě s učením Ježíše Krista tak jak je nacházíme v Bibli. Studujeme celou Bibli, snažíme se setrvávat v poslušnosti k ní a považujeme ji za Bohem inspirovanou.

Jedno z Ježíšových povolání, které se, kromě dalších, snažíme naplňovat je starost o potřebné. Od roku 1996 nepřetržitě běží naše programy pomoci Dětskému domovu v Praze-Zbraslavi a od roku 1997 Domovu důchodců v Praze-Dejvicích. Tyto a mnohé další programy řídí v současnosti charitativní organizace vzniklá při naší církvi HOPEww ČR.

Kde nás najdete
V neděli 20. září se koná bohoslužba od 10:30 v Říčanech v kapli Olivovy dětské léčebny

Srdečně Vás zveme na bohoslužby, které se konají každou neděli od 15:00 v dřevěném kostelíku CČE v Braníku (Modřanská 118, Praha 4; (GPS: 50°2'26"N, 14°24'38"E)). Spojení: zastávka MHD Přístaviště (tram 3, 17; bus 118, 170, 196 a 197). Parkování možné přímo před kostelem.

Témata kázání série Základy křesťanství

V současné době nedělní kázání vychází z biblické knihy Nehemjáš

Pro vaše děti je v průběhu bohoslužby zajištěn program v Dětské třídě.

Biblické diskuse

V tuto chvíli nejsou v plánu žádné Biblické diskuse
e-mail: pskrist zavin. email tečka cz
Telefon:
Stránky aktualizovány 6. 6. 2014
ICOC ve světě
Webmaster: Zbyšek